• 4660 wyświetleń

Brąz Liwii Pieńczykowskiej w III Grand Prix

11.02 2023 r. w Białymstoku najmłodsi zawodnicy województwa podlaskiego walczyli o awans do turnieju ogólnopolskiego oraz punkty rankingowe przed ostatnią rywalizacją jaka zgodnie z kalendarzem POZTS została do rozegrania, czyli mistrzostwa województwa.

Dwie zawodniczki sekcji tenisa stołowego grajewskiego MOSiR- Liwia Pieńczykowska i Lena Dembińska zaliczyły udany start w tym turnieju i potwierdziły przynależność do czołówki województwa podlaskiego w kategorii żaczek. Liwia Pieńczykowska w pierwszym oraz drugim turnieju wojewódzkim była tuż za podium, jednak tym razem wykazała duże postępy w grze technicznej i wywalczyła trzecie miejsce a po wyrównanym pojedynku przegrała tylko 1 mecz w grze o finał z zawodniczką białostockiej ósemki.

Lena Dembińska po dłuższej przerwie w treningach wygrała dwa pojedynki i wywalczyła 10 miejsce w turnieju.